bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 31 May 2019 - 17:05

cashback

Вривайся у літо з Cash`U CLUB та не забувай про кешбек до 20%

Як зробити перший день літа ще приємнішим? Обрати категорії «СУПЕРбонуси» у програмі лояльності Cash`U CLUB від Альфа-Банку Україна, які у червні принесуть максимальний кешбек! Нагадаємо, що залежно від клубного статусу, можна обрати від 2 до 5 підвищених категорій. 

Літо – це апріорі свято!) Тому у червні ми залишаємо топові категорій «СУПЕРбонуси» : «АЗС», «Кіно», «Кафе» для всіх учасників клубу. Тож можеш сміливо планувати подорожі та просто  зустрічі з друзями!

А ще! Скористайся  шансом виграти один з 7-ми крутих подарунків завдяки новій «фішці» Cash`U CLUB – розіграшам. Для участі потрібно подати заявку, обмінявши визначену кількість бонусів Cash`U. На кону: квитки на ATLAS WEEKEND, сертифікати на 500 грн в інтернет-магазині MAKEUP та ін. І найгарячіший подарунок – сертифікат номіналом 70 000 грн на відпочинок.

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна, потрібно:

- встановити/оновити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;

- обрати категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси»;

- розрахуватися карткою якомога частіше і обмінювати бонуси Cash`U на реальні кошти.

Нагадаємо, що категорії «СУПЕРбонуси» оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash`U CLUB в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Там же учасники програми можуть бачити історію нарахування Cash`U та використати їх, повертаючи гроші за обрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за рахунок бонусів, складає 50 грн, а максимальна 10 000 грн.

*нарахування здійснюється  на покупки від 2 грн = 0,01 бонус.

Як обміняти бонуси Cash`U читайте за посиланням. 

Детальніше з умовами та правилами програми Cash`U CLUB можна ознайомитися на сайті програми.