bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 26 Apr 2019 - 16:04

cashback

Травневий кешбек в Cash`U CLUB – відпочивай вигідно!

1 травня оновлюється список категорій «СУПЕРбонуси» в програмі лояльності Альфа-Банку Україна Cash`U CLUB. Учасників клубу чекає підвищений кешбек до 20%, щоб травневі вихідні пройшли весело і економно.

Серед запропонованих варіантів підвищених категорій на вибір учасники клубу знайдуть «АЗС» для вигідних автомандрівок або ж скористаються кешбеком на оплати в «Кіно» і «Кафе». Впевнені, одна з цих трьох категорій  точно увійде до списку травневих витрат.

Нагадуємо, що всі варіанти категорій з підвищеним кешбеком і їхня кількість залежать від статусу учасника. Чим він вищий, тим більше «СУПЕРбонусів» є на вибір:

  • Bronze (0-20 бонусів) – 2 з 3 категорій;
  • Silver (20,01-400 бонусів) – 3 з 6 категорій;
  • Gold (400,01-3 000 бонусів) – 4 з 8 категорій;
  • Platinum (від 3 000,01 бонусів) – 5 з 10 категорій.

Нагадаємо, що категорії «СУПЕРбонуси» оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash`U CLUB у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Там же учасники програми можуть бачити історію нарахування бонусів Cash`U та використовувати їх, повертаючи гроші за вибрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за рахунок бонусів, становить 50 грн, а максимальна – 5000 грн щомісячно.

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна, необхідно:

  • встановити/оновити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;
  • вибрати категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси»;
  • розраховуватися карткою як можна частіше і обмінювати бонуси на реальні гроші.

Нагадаємо, завдяки кешбеку за кожні витрачені 2 грн нараховується 0,01 бонусної гривні, а в підвищених категоріях – до 0,04 бонусних гривень.

Детальніше з умовами та правилами програми Cash`U CLUB можна ознайомитися на сайті програми.