bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 30 Aug 2019 - 15:08

cashback

Осінь приходить – кешбек приносить!

Якщо і засмучуватися, що літо з нами прощається, то лише на хвилинку. А потім з радістю зустрічати теплу осінь, яка 100% підготувала багато приємних сюрпризів. І CashU CLUB підтримує цей тренд. 

Розповідаємо які крутезні категорії та акції з підвищеним кешбеком чекають на тебе у вересні. Залежно від клубного статусу можна обрати від 2 до 5 категорій «СУПЕРбонуси».

Отже, 1 вересня у списку «СУПЕРбонусів» з’являються «Кафе та ресторани», «Кіно та театри», «Одяг», «Солодощі», «Дитячі товари», «Аптеки», «Зоомагазини» та «Фотостудії». Спеціально для батьків у перший шкільний місяць ми залишили категорію «Канцтовари».

Любителі подорожувати, тримайте підвищений кешбек на СУПЕРкатегорію «Залізничні квитки». А ще – можливість гарантовано здобути 500 грн у акції від Cash’U CLUB  та сервісу покупки турів онлайн  Farvater, за умови оплати туру на суму від 12 000 грн. Або ж просто заправляйте повний бак картою на АЗК GLUSCO с кешбеком  10% та вирушайте з друзями в драйвову подорож наздоганяти літо.

Для тих, хто віддає перевагу перегляду новинок кіно у атмосфері домашнього затишку, – акція від SWEET TV. Маєте можливість отримувати 10 % кешбеку від Сash'U CLUB за кожну оплату до кінця року. Вартість підключення для нових клієнтів SWEET TV усього 1 гривня за перший місяць.

І традиційно нагадуємо, що завдяки підвищеним категоріям та акціям Cash’U CLUB ти можеш повернути на картковий рахунок до 20% витрачених коштів. Або ж використати зароблений кешбек для участі у розіграшах, щоб виграти сертифікат номіналом 2000 гривень на CONCERT.UA, кешбек 5% на продукти, а для активних та спортивних – фітнес-браслет!

Звертаємо увагу, що категорії «СУПЕРбонуси» оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash’U CLUB у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Там же учасники програми можуть знайомитись з умовами акцій, бачити історію нарахування бонусів Cash’U та використати їх, повертаючи гроші за обрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за рахунок бонусів, складає 50 грн, а максимальна 5 000 грн.

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна, потрібно:

1) встановити/оновити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;

2) обрати категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси»;

3) брати участь у акціях;

4) розрахуватися карткою якомога частіше і обмінювати бонуси Cash’U на реальні гроші.

 *нарахування бонусів здійснюється на покупки від 2 грн = 0,01 бонус.

Детальніше з умовами та правилами програми Cash’U CLUB можна ознайомитися на сайті

програми https://cashuclub.com.ua/