bg_gray

Новини 27 Dec 2019 - 15:12

cashback

Клієнти Альфа-Банку Україна отримують 5% кешбеку при оплаті на АЗК GLUSCO

З 1 січня 2020 року клієнти Альфа-Банку Україна отримують 5% кешбеку при оплатах в мережі АЗС GLUSCO. Кешбек нараховується в програмі винагород Cash'U CLUB.

Піклуючись про комфорт клієнтів, Альфа-Банк Україна обрав у партнери АЗС GLUSCO – компанію з високими стандартами якості та розгалуженою мережею автозаправних комплексів (127 по всій Україні). Спільна пропозиція дозволяє клієнтам-автомобілістам помітно зменшити щомісячний бюджет витрат на паливо.

Кешбек 5% доступний всім клієнтам Альфа-Банку Україна, завдяки програмі винагород Cash'U Club. Кожна оплата приносить бали Cash'U, які в будь-який момент можна використовувати, щоб компенсувати одну з покупок, здійснених раніше.

Перевірити свій рахунок та використати накопичені бонуси Cash'U можна у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine, розділ Cash'U CLUB. При оплаті карткою на АЗК GLUSCO кешбек нараховується автоматично.

Ще одна приємна новина – кешбек від Cash'U CLUB не впливає на нарахування балів у програмі лояльності Glusco Club. Таким чином, з картою Альфа-Банку клієнт отримує подвійну вигоду.

З адресами мережі можна ознайомитись за посиланням.

Cash'U CLUB – програма винагород клієнтів Альфа-Банку Україна, яка дозволяє накопичувати бонуси за оплати карткою і обмінювати їх на реальні гроші. Учасники клубу повертають 0,5% від усіх покупок і до 20% за оплати в обраних категоріях, акціях і партнерських програмах.

* ліміт нарахування у програмі лояльності Cash'U CLUB на одного клієнта по пропозиції з АЗС GLUSCO дорівнює 500 бонусів Cash'U.

** беруть участь всі карткові продукти, за винятком карток «А-Клуб», кобрендових карток та картки Travel.

Правила акції