bg_gray

Новини 26 Jul 2019 - 17:07

cashback

Клієнти Альфа-Банку Україна отримують 10% кешбеку при оплаті на АЗК GLUSCO

З 1 серпня 2019 року, оплачуючи картою Альфа-Банку Україна в мережі АЗК GLUSCO, клієнт гарантовано повертає 10% на свій рахунок. Кешбек нараховується в програмі винагород клієнтів Cash'U CLUB.

Піклуючись про комфорт клієнтів, Альфа-Банк Україна обрав у партнери АЗК GLUSCO – компанію з високими стандартами якості та розгалуженою мережею автозаправних комплексів (127 по всій Україні). Спільна пропозиція дозволяє клієнтам-автомобілістам помітно зменшити щомісячний бюджет витрат на паливо.

Кешбек 10% є доступним для всіх клієнтів Альфа-Банку Україна завдяки програмі винагород Cash'U CLUB. Кожна оплата приносить бали Cash'U, які в будь-який момент можна використовувати, щоб компенсувати одну з покупок, тобто повернути гроші назад на рахунок. Перевірити свій рахунок та використати накопичені бонуси Cash'U можна у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine, розділ Cash'U CLUB. При оплаті карткою на АЗК GLUSCO кешбек нараховується автоматично.

Ще одна приємна новина – кешбек від Cash'U CLUB не впливає на нарахування балів у програмі лояльності Glusco Club. Таким чином, з картою Альфа-Банку клієнт отримує подвійну вигоду. З адресами мережі можна ознайомитись за посиланням https://www.glusco.swiss/ru/network

Cash'U CLUB – програма винагород клієнтів Альфа-Банку Україна, яка дозволяє накопичувати бонуси за оплати карткою і обмінювати їх на реальні гроші. Учасники клубу повертають 0,5% від усіх покупок і до 20% за оплати в обраних категоріях, акціях і партнерських програмах.

* Ліміт нарахування у програмі лояльності Cash'U CLUB на одного клієнта по пропозиції з АЗК GLUSCO дорівнює 500 бонусів Cash'U.

** Беруть участь всі карткові продукти, за виключенням карток «А-КЛУБ», ко-бренд карт та картки «Альфа Travel».  

Правила акції