bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 01 Oct 2019 - 05:10

cashback

Кешбек у мережі готелів Reikartz 10% (акцію завершено)

Хто просив відпочинок у готелі світового рівня? Cash’U CLUB потурбувався і вже з жовтня дарує 10% кешбеку за оплати у чотирьох найкращих готелях мережі Reikartz.

Щоразу стоїте перед вибором, куди їхати у відпустку? Море або гори? Більше не потрібно вибирати. Басейн з морською водою посеред Карпат! Резервуйте готель «Reikartz Карпати» та подаруйте собі якісний відпочинок на Закарпатті!

У готелі «VitaPark Сонячний Прованс» ви по-справжньому відпочините від буденності та міської метушні. Комплекс знаходиться на території державного заповідника «Подільські Товтри», де природна краса лісу і чистота повітря радує своєю первозданністю. Все це прекрасно поєднується з європейським сервісом. У готелі для вас працює «Центр здоров'я».

Особливе територіальне розташування готельного комплексу «Vita Park Станіславський Яремче» вигідно відрізняє його від інших курортних комплексів міста Яремче. Поруч – бурхлива гірська річка Прут і повноводний каскадний водоспад Пробій. А з усіх боків готель оточує унікальний природно-рекреаційний комплекс Карпатського Національного парку.

Готель «Reikartz Поляна» розташований у мальовничій долині річки Пиня, у передгір'ї українських Карпат. Готель розміщується на території закарпатського бальнеологічного курорту «Поляна». На базі готелю працює SPA & Wellness центр.

Період дії акції з 01.10 по 31.12.2019 року (включно).

*Бронювати номери можливо без передоплати на сайті www.reikartz.com. Але для отримання кешбеку важливо провести розрахунок карткою Альфа-Банку Україна через термінал готелю при заїзді.

**Максимальна сума кешбеку в місяць становить 1000 грн. на одного клієнта.

Офіційні правила акції