bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 04 Sep 2019 - 12:09

cashback

Даруємо 200 бонусів за відкриття картки «Максимум» (АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)

Вереснева хвиля акцій у Cash’U CLUB  продовжується! Протягом місяця всі, хто оформить супервигідну кредитну картку «Максимум» через мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine, отримають 200 бонусів Cash’U.

Кредитка «Максимум» – справжня суперзірка! Адже з нею ти маєш пільговий період 62 дні,  кредитний ліміт до 200 000 грн, а  також можливість перевести в розстрочку під 0,01% річних будь-яку покупку від 1000 грн. І головне – вона є учасником нашого Cash’U CLUB, а значить – щомісяця  повертає власнику  до 20% витрат.  Й не дивно, що авторитетний фінансовий портал Finance.ua визнав її найвигіднішою карткою з кешбеком.

Для оформлення достатньо встановити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. Для нових користувачів при першому запуску активується поле маркетплейсу, в якому можна обрати кредитну картку «Максимум», а тим, хто вже є клієнтом Альфа-Банку Україна, знадобиться зайти  до мобільного додатку та скористатися опцією замовлення карток у головному меню, розділ «Пропозиції».  Завдяки Alfa-Mobile Ukraine не потрібно йти до відділення банку. Після короткої реєстрації з тобою  зв’яжеться працівник банку та домовиться про зустріч для підписання документів та передачі картки.

Встановлюй Alfa-Mobile Ukraine та отримуй більше бонусного кешбеку з найвигіднішою карткою «Максимум».

Акція «Даруємо 200 бонусів» діє з 1 по 30 вересня 2019 року (включно).

Офіційні правила акції «Даруємо 200 бонусів»