bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 22 Nov 2018 - 18:11

cashback

BLACK FRIDAY: додатково 3 СУПЕРбонуси у Cash’U CLUB (акцію завершено)

Лише три дні, 23 по 25 листопада, усі учасники програми лояльності Cash’UCLUBотримають 3 додаткові категорії товарів, за якими будуть нараховані підвищені бонуси.

Купуйте взуття, одяг та дитячий одяг карткою Альфа-Банку Україна та заробляйте бонуси «кеш’ю» помножені на 6. Економте на покупки у BLACKFRIDAYще більше!

Нагадуємо, що програма лояльності Cash’UCLUBдозволяє накопичувати бонуси щоразу, коли ви платите за покупку карткою Альфа-Банку Україна із розрахунку 2 грн = 1 бонус.

Накопичені бонуси можна використовувати для компенсації покупок, таким чином повертаючи на картку реальні гроші. Слідкувати за накопиченням бонусів та повертати гроші можна у мобільному додатку Alfa-MobileUkraineу розділі Cash’UCLUB. Щомісяця ви можете обрати 2 із 6 запропонованих банком категорій СУПЕРбонусів, за якими будуть нараховані підвищені бонуси. Для кожної категорії діє свій коефіцієнт.

У програмі лояльності беруть участь усі картки Альфа-Банку Україна, окрім карток «А-КЛУБ», ко-брендових карток, а також кредитної картки «Максимум» і Travel.

Детальніше з умовами та правилами програми лояльності Cash’UCLUBможна ознайомитися у мобільному додатку Alfa-MobileUkraine, або ж на сайті програми https://cashuclub.com.ua/