Правила проведення акції

«Бонуси від Київстар та Sense SuperApp»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Цими правилами (далі – Правила), визначаються правила та умови проведення акції з популяризації додатку «Sense SuperApp» від Альфа-Банку Україна серед абонентів Київстар під назвою «Бонуси від Київстар та Sense SuperApp» (далі – Акція);

1.2. Замовником Акції є Акціонерне товариство «АЛЬФА-БАНК», код ЄДРПОУ 23494714, адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100.

1.3. Організатором Акції є ПрАТ «Київстар», код ЄДРПОУ 21673832, адреса: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.

1.4. Мобільний додаток «Sense SuperApp» (далі- Мобільний додаток) – програмне забезпечення, призначене для роботи на смартфонах, планшетах та інших мобільних пристроях з підтримкою операційних систем IOS, Android. Мобільний додаток «Sense SuperApp» можна встановити/завантажити на мобільний пристрій з «App Store» або «Google Play».

1.5. Учасник Акції – абонент, який відповідає пункту 3.1. цих Правил (далі - Учасник).

1.6. Заохочення від Київстар – нарахування Учаснику Акції, який виконав всі умови Акції, що встановлені цими Правилами, 50 бонусів (1 бонус дорівнює знижці на телекомунікаційні послуги в обраному тарифному плані абонента Київстар в еквіваленті 1 грн) на бонусний рахунок з терміном дії 90 (дев’яносто) днів з моменту підключення профілю Київстар в додатку «Sense SuperApp».

1.7. Заохочення від Sense SuperApp.

1.7.1. Доступні тим абонентам, що завантажили Додаток за допомогою QR-коду або будь-якого іншого акційного посилання, і протягом 7 днів з моменту завантаження виконали зазначені у п. 4.1 інструкції, 1 бонус = 1 грн.

1.7.2. Відповідальність за нарахування бонусів від Sense SuperApp несе Альфа-Банк Україна.

1.7.3. Детальна інформація про бонуси від Sense SuperApp: alfabank.ua/kyivstar, а також опис умов надання бонусів від Sense SuperApp в офіційних правилах замовника https://cashuclub.com.ua/rules/rull_Bonuses-from-Sense.html

2. СТРОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.

2.1. Акція проводиться з 09.09.2021 до 28.02.2022 року.

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.

3.1. В акції можуть брати участь передплачені та контракті некорпоративні абоненти Київстар, які є держателями карти від Альфа-банк Україна та підключили профіль Київстар в додатку «Sense SuperApp».

4. УЧАСТЬ У АКЦІЇ.

4.1. Для участі в Акції в строк її проведення (зазначений в п.2.1 цих Правил) Учаснику Акції необхідно виконати наступні умови:

4.1.1. бути абонентом мережі «Київстар» з будь-яким тарифним планом передплаченого зв’язку, за виключенням тарифних планів «Професіонал», «4G Роутер», «Київстар Домашній 4G», «Смарт SIM» та «Sim для пристроїв» чи з будь-яким контрактним тарифним планом для фізичних осіб, за виключенням «Sim для пристроїв», «Київстар Назавжди» та «Київстар Назавжди VIP»;

4.1.2. бути користувачем Мобільного додатку, або завантажити Мобільний додаток в «App Store» або «Google Play»;

4.1.3. бути держателем карти від Альфа-банк Україна, або оформити карту в Мобільному додатку;

4.1.4. виконати, в строк проведення Акції, підключення профілю Київстар в Мобільному додатку.

4.2. Після підключення профілю Київстар в Мобільному додатку Учаснику Акції зараховується на бонусний мобільний рахунок 50 бонусів (1 бонус дорівнює знижці на телекомунікаційні

послуги в обраному тарифному плані абонента Київстар в еквіваленті 1 грн) з терміном дії 90 (дев’яносто) днів з моменту їх нарахування.

4.3. Правила використання бонусів:

4.3.1. Бонуси надані передплаченим абонентам можуть використовуватися на:

4.3.1.1. вихідні дзвінки на всі міські та мобільні номери українських мобільних операторів;

4.3.1.2. на вихід до мобільного Інтернету за умовами тарифного плану;

4.3.1.3. SMS-повідомлення на номери всіх мобільних операторів України;

4.3.1.4. MMS-повідомлення на номери абонентів Київстар;

4.3.1.5. планову плату за пакет послуг на 4 тижні/місяць за умовами тарифних планів, за виключенням для тарифних планів лінійки «Все разом»;

4.3.1.6. плату за послугу «Заплати за мене».

4.3.2. Бонуси, надані контрактним абонентам, можуть використовуватися на:

4.3.2.1. вихідні дзвінки на всі міські та мобільні номери українських мобільних операторів;

4.3.2.2. SMS-повідомлення на номери всіх мобільних операторів України.

4.4. Строк протягом, якого необхідно виконати підключення профілю Київстар в Мобільному додатку – до 25.02.2022 (включно) та отримати Заохочення – до 28.02.2022 року (включно).

5. ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕННЯ.

5.1. Учасник отримує Заохочення протягом 3 (трьох) робочих днів після успішного підключення профілю Київстар в Мобільному додатку.

6. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ.

6.1. Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій, її дія може бути обмежена на території проводення ООС) в мережі монобрендових та мультибрендових магазинів «Київстар.

6.2. Факт участі Учасника в цій Акції означає його ознайомлення та повну згоду з правилами Акції та зобов'язання їх виконувати.

6.3. Неухильне дотримання цих Правил та всіх умов Акції є необхідною умовою отримання Заохочення.

6.4. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції.

6.5. Інформування щодо Правил Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил Акції на сайті www.kyivstar.ua.