bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 01 May 2020 - 09:05

cashback

Зустрічай оновлений Cash’U CLUB!

Починаємо травень з чудової новини! 

Ми провели велике оновлення програми винагород Cash’U CLUB. Тож, з 1 травня вона стала ще більш вигідною та цікавою. Ділимося деталями. 

Нові «Підвищені категорії».

З 1 травня діють поліпшені категорії з підвищеним кешбеком, завдяки об'єднанню дрібніших категорій, які раніше були представлені як самостійні. 

Так, в категорію «Продукти», яка тепер регулярно буде присутня в Cash'U CLUB, крім супермаркетів, продуктових магазинів, увійшли категорії «Виномаркети» та «Солодощі». «Аптеки» й «Медичні установи» об'єднано в одну велику категорію «Здоров'я». Таким чином, вибираючи одну категорію, ти отримуєш доступ до всіх дрібних, що ввійшли у неї. Загальний список побудований на популярних і затребуваних побажаннях клієнтів, включаючи категорії «АЗС», «Техніка», «Краса», «Маркетплейси», «Спорт і фітнес» та інші.

Більш того, з 1 травня ти можеш вибирати до 7-ми «Підвищених категорій» в місяць, накопичуючи кешбек без обмежень. При цьому максимальна сума до повернення на карту – 5000 грн (з урахуванням податків) в місяць.

Нові статуси.

Тепер їх 10, а не 4, як було раніше. Кожен статус має «ім'я», що відображає шлях учасника у Cash'U CLUB: від «Новачка» до «Гуру». У стартовому «Новачку» на вибір доступні 2 категорії з 3-х, а в самому топовому статусі «Гуру» – 7 категорій з 10-ти!

Вигода кожного місяця.

У рамках Cash'U CLUB тобі щомісяця доступні розіграші цінних подарунків та акції зі спеціальними пропозиціями від банку та його партнерів.

0,5% кешбеку залишається лише за оплати гаджетом.

Після оновлення базовий кешбек 0,5% нараховується тільки за безконтактні покупки, оплачені гаджетом – смартфоном або смарт-годинником – із застосуванням технологій Google Pay, Apple Pay або Garmin Pay.

Нагадаємо, що власники карток Альфа-Банку автоматично стають учасниками програми винагород Cash'U CLUB. І все, що необхідно для накопичення і управління кешбеком, – це встановити мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine.