bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 31 Aug 2019 - 09:08

cashback

Зміни до Правил Cash`U CLUB з 01.09.2019

Привіт, друже! 

Зверни увагу, що з 01.09.2019 р. набувають чинності зміни до Правил програми лояльності Cash`U CLUB (далі – Правила). І як завжди, всі наші зміни тільки на краще!

Ось короткий перелік внесених змін:

1. Чудові новини, тепер учасники Cash`U CLUB можуть повернути кошти за покупки (в обмін на бонуси) на будь-яку свою активну картку у національній валюті (див. п.7.1.4., п.7.2.2. та п.7.2.6. Правил). Раніше кошти повертались лише на картку, якою була проведена покупка.

2. Зверни увагу на зміни в п.4.3 Правил:
«4.3. Поточний рівень Статусу Учасника та кількість бонусів, необхідних для переходу до наступного рівня Статусу (у вигляді прогрес-бару) відображаються у розділі «Cash`U CLUB» в Мобільному додатку «Альфа-Мобайл» (версія починаючи від 971 для операційної системи iOS або від 3.4.2. для операційної системи Android). Натиснувши на прогрес-бар в Мобільному додатку «Альфа-Мобайл» з’являється додаткова інформація щодо поточного рівня Статусу та загальна сума бонусів нарахована Учаснику з моменту його підключення до Програми.»

3. Також ознайомся із змінами в п.4.5 Правил:
«4.5. Зниження рівня Статусу можливе у випадку:
- сторнування нарахованих Бонусів (через повернення товару згідно п. 3.11. Правил), що призвело до зменшення загальної суми нарахованих бонусів та, відповідно, до  зниження поточного рівня Статусу;
- анулювання нарахованих Бонусів (згідно п. 8.3. Правил), що призвело до зменшення загальної суми нарахованих бонусів та, відповідно, до зниження поточного рівня Статусу;
- планового автоматичного перегляду рівня Статусу.»

4. Тепер МСС 8675 приймає участь у Cash`U CLUB та входить до нової категорії «Легка розстрочка» - покупки товарів в мережах партнерів (див. Додаток 2 Правил).


Актуальна версія Правил розміщена на сайті: https://cashuclub.com.ua/regulations