bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 01 Mar 2019 - 18:03

cashback

Зміни до Правил Cash`U CLUB з 01.03.2019 р.

Привіт, друже!

Зверни увагу, що з 01.03.2019 р. набувають чинності зміни до Правил програми лояльності Cash`U CLUB (далі – Правила). Але не хвилюйся! Всі наші зміни тільки на краще;)

Ось короткий перелік внесених змін:

1. Проведено деномінацію бонусів - зміна номіналу бонусної одиниці, з метою наближення 1-го Бонусу до еквіваленту в розмірі 1-ї гривні з урахуванням податків при списанні бонусів на заохочення у вигляді «Повернення покупки», де при нарахуванні бонусів 2 грн. транзакції = 0,01 бонус (згідно Додатку 1). Деномінація передбачає приведення у відповідність поточного бонусного балансу учасника, починаючи з 01.03.2019, за умови оновлення Клієнтом Мобільного додатку «Альфа-Мобайл» до версії 971 (для операційної системи iOS) або 3.4.2. (для операційної системи Android).

2. У звязку із деномінацією бонусів змінені правила округлення (див. п.3.3 Правил). Тепер сума нарахованих бонусів округлюється в меншу сторону до сотих (тобто тисячні не враховуються).

3. Кожному учаснику в Cash`U CLUB присвоюється статус (Bronze, Silver, Gold або Platinum ) в залежності від загального обсягу нарахованих бонусів з дати підключення до програми  (див. Додаток 1 до Правил). Детальніше читай в Правилах розділ 4 «СТАТУС УЧАСНИКА ПРОГРАМИ».

4. Для зручності впроваджено поняття «кешбек». Кешбек в Cash`U CLUB – це нарахування у бонусному еквіваленті відсотку від суми здійсненої операції з оплати товару чи послуги з використанням Картки в порядку та на умовах, визначених Програмою Лояльності.

5. Відповідно до Правил (див. п.5.1) - учасник один раз на календарний місяць може обирати категорії покупок із переліку запропонованих Банком з підвищеним нарахуванням бонусів у вигляді Кешбеку. Кількість Категорій залежить від рівня Статусу Учасника в Програмі (деталі в Додатку 1 Правил). Розмір Кешбеку по категоріям відображається Учаснику у розділі «Мої СУПЕРбонуси» в Мобільному додатку «Альфа-Мобайл».

6. Нарахування бонусів згідно встановленого Банком розміру Кешбеку здійснюється згідно п.3.3 Правил, де округлена сума транзакції  помножується на розмір Кешбеку в обраній Категорії СУПЕРбонусів. Нарахування Кешбеку здійснюється на кожні 2 цілі гривні транзакції. (див. п.5.5 Правил).