bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 14 Dec 2018 - 11:12

cashback

Як використовувати бонуси

У тебе є бонуси, але ти не знаєш, що з ними робити? Поверни бонуси РЕАЛЬНИМИ грошима на картку!

Мінімальна сума до повернення – 50 гривень. Для цього необхідно мати на рахунку 6212 бонусів. Якщо в тебе вже є ця сума чи більше – читай інструкцію як повернути ;)

Якщо сума менша, не засмучуйся, а сплачуй карткою частіше. Щоб пришвидшити накопичення бонусів, обирай підвищені категорії, які оновлюються щомісяця.

Отже, як перетворити «кеш’ю» у гривні?

Повернути кошти за покупку можна за умови достатньої кількості бонусів на бонусному рахунку – мінімум 6 212 бонусів. Цього достатньо, щоб повернути 50 гривень.

1. Відкривай свій додаток Alfa-Mobile Ukraine та заходь до розділу CASH'U CLUB 

2. Тисни «Використати бонуси»/ «Использовать бонусы»


3. Перед тобою список покупок до повернення.


4. Тисни «Повернути гроші за покупку»/ «Вернуть деньги за покупку»

Може статись, що вікно буде порожнє. Це значить, що всі твої покупки за останні 30 днів або менші за 50 гривень, або більші за кількість бонусів, яка необхідна для їх повернення.


Програма сама підраховує на які покупки вистачає твоїх бонусів та виводить у розділі «Повернення покупок». Хочеш сам перевірити суму? Рахуй по формулі: сума бонусів - 19,5% податків = доступні до повернення покупки ;) А дізнатися, які покупки ти робив та скільки бонусів за них отримав, можеш у розділі «Історія нарахування та списання» / «История начисления и списания».До речі, а ти вже обрав категорії, щоб отримувати СУПЕРбонуси? Тисни сюди, щоб дізнатися подробиці!

Бажаємо багатозначних бонусів
Твій Кеш’Ю Клуб!