bg_gray

Новини 03 Jan 2019 - 13:01

cashback

В січні повертаємо до 20% за покупки карткою

Першого числа кожного місяця у програмі лояльності Cash`U CLUB оновлюється перелік категорій, за якими нараховуються підвищені СУПЕРбонуси.

Січень, хоч як крути, – місяць розваг, веселощів, активного відпочинку та подорожей. Тому в Cash`U CLUB подбали про відповідні категорії. У січні до списку увійшли «Розваги» (стандартні бонуси множаться на 20) – це аквапарки, катки, різні атракціони, боулінг і т. п., «Кіно» (х40), «Таксі» (х30), «Готелі» (х6) , «Кафе» (х5), «Продукти» (х2).

Учасник програми лояльності вибирає три з шести запропонованих варіантів, і завдяки СУПЕРбонусам повертає до 20% витрачених коштів.

Нагадаємо, що кількість «кеш’ю» та історія нарахування відображаються у розділі Cash`U CLUB мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine. Там же можна використовувати накопичені бонуси, повертаючи гроші за покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за допомогою бонусів, становить всього 50 грн, а максимальна – цілих 10 000 грн на місяць. Як обміняти «кеш’ю»-бонуси на гроші читайте за посиланням https://cashuclub.com.ua/articles/kak-ispolzovat-bonusy-4

Програма лояльності Cash'U CLUB дозволяє здійснювати звичні повсякденні покупки і в режимі онлайн накопичувати бонуси, які повертаються на карту реальними грошима. Більш детально з умовами та правилами програми Cash'U CLUB можна ознайомитися в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine і на сайті програми https://cashuclub.com.ua/