bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 28 Feb 2019 - 19:02

cashback

Програма лояльності Cash'U CLUB стає ще простішою та вигіднішою

Ми підготували для вас грандіозне оновлення Cash'U CLUB, щоб кожна покупка з карткою Альфа-Банку Україна була ще вигіднішою.

1 березня оновіть додаток Alfa-Mobile Ukraine і ви побачите, як змінився розділ програми лояльності Cash'U CLUB.

По-перше, для вашої зручності ми спростили систему показу бонусів! Тепер кількість накопичених бонусів буде відповідати сумі у гривнях, яку можна використовувати для компенсації ваших покупок. Як і раніше, за кожну транзакцію ви будете заробляти 0,5% бонусами, а в підвищених категоріях до 20%. Наприклад, витративши 200 гривень ви отримаєте 1 бонусну гривню*, а при розрахунках в підвищених категоріях – до 40 бонусних гривень.

По-друге, відтепер кожному учаснику Cash'U CLUB буде наданий свій статус: Bronze, Silver, Gold або Platinum. Чим більше бонусних «кеш’ю» ви накопичили в програмі лояльності з моменту підключення, тим вище ваш статус, а разом з ним і більше бонусів за щоденні покупки, оплачені карткою Альфа-Банку Україна.

Стартовий статус Bronze учасник клубу отримує відразу при підключенні до програми лояльності. Вирости до рівня Silver, Gold або Platinum можна досягнувши певного порогу накопичених бонусів за розрахунки карткою з моменту підключення до програми. У цих статусах за рахунок накопичених бонусів ви зможете повернути до 5 000 грн в місяць.

Чим вище статус, тим більше категорій, за покупки в яких нараховуються підвищені бонуси:

Bronze (0-20 бонусів) – вибір 2 з 3 підвищених категорій;

Silver (20,01-400 бонусів) – вибір 3 з 6 підвищених категорій;

Gold (400,01-3 000 бонусів) – вибір 4 з 8 підвищених категорій;

Platinum (від 3 000,01 бонусів) – вибір 5 з 10 підвищених категорій.

Щоб отримувати більше кешбека разом з Cash'U CLUB, розраховуйтесь карткою активніше, заробляйте більше бонусів і підвищуйте свій статус.

По-третє, 1 березня ми проведемо традиційне оновлення «СУПЕРбонусів». Під кожен Cash'U-статус складений окремий список підвищених категорій.

А щоб початок весни був по-справжньому радісним, ми приготували акційні категорії в честь Свята Весни - 8 березня, доступні всім без винятку учасникам Cash'U CLUB. З 1 по 10 березня за всі покупки у категоріях «Ювелірні вироби» ви отримаєте на рахунок 5% бонусами, а в категорії «Квіти» – 20%. Вибирати ці категорії в Alfa-Mobile Ukraine додатково не потрібно, бонуси будуть зараховані 11 березня. Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна, потрібно:

встановити / оновити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;

вибрати категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси»;

розраховуватися карткою якомога частіше і обмінювати бонуси на реальні гроші.

 * Нарахування проходить на покупки від 2 грн = 0,01 бонус.