Програма винагород

Отримуй кешбек до 20% с Cash`U CLUB

Новини 30 Nov 2018 - 00:11

Отримуй кешбек до 20% с Cash`U CLUB

Отримуй кешбек до 20% с Cash`U CLUB

Новини 30 Nov 2018 - 00:11

Тримайтесь міцніше! Програма лояльності Альфа-Банку Україна Cash`U CLUB оголошує нестримний грудень! Новорічний шопінг принесе ще більше бонусів, а, відтак і зекономлених грошей. Повертаємо до 20% за покупки.

З 1 грудня усім учасникам програми лояльності доступний оновлений список категорій СУПЕРбонусів, де з 6 варіантів можна обрати одразу 3 категорії (замість стандартних 2), за якими клієнти отримають підвищені бонуси. Це "Дитячі іграшки", "Солодощі", "АЗК", "Кафе", "Одяг", "Продукти".

У грудні СУПЕРбонуси помножуються мінімум на 10, а 2 категорії отримали максимальне зростання. Усі бонуси за покупки дитячого одягу та солодощів виростають у 40 разів. Завдяки СУПЕРбонусам кешбек за покупки досягає 20%.

Нагадаємо, що категорії СУПЕРбонусів оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash'U CLUB мобільного додатку Alfa-Mobile Ukraine. У тому ж місці учасники програми можуть переглянути історію нарахувань "кеш'ю" та використовувати їх, повертаючи гроші за обрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за допомоги бонусів, складає усього 50 грн.

Програма лояльності від Альфа-Банку