bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 30 Nov 2018 - 00:11

cashback

Отримуй кешбек до 20% с Cash`U CLUB

Тримайтесь міцніше! Програма лояльності Альфа-Банку Україна Cash`U CLUB оголошує нестримний грудень! Новорічний шопінг принесе ще більше бонусів, а, відтак і зекономлених грошей. Повертаємо до 20% за покупки.

З 1 грудня усім учасникам програми лояльності доступний оновлений список категорій СУПЕРбонусів, де з 6 варіантів можна обрати одразу 3 категорії (замість стандартних 2), за якими клієнти отримають підвищені бонуси. Це "Дитячі іграшки", "Солодощі", "АЗК", "Кафе", "Одяг", "Продукти".

У грудні СУПЕРбонуси помножуються мінімум на 10, а 2 категорії отримали максимальне зростання. Усі бонуси за покупки дитячого одягу та солодощів виростають у 40 разів. Завдяки СУПЕРбонусам кешбек за покупки досягає 20%.

Нагадаємо, що категорії СУПЕРбонусів оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash'U CLUB мобільного додатку Alfa-Mobile Ukraine. У тому ж місці учасники програми можуть переглянути історію нарахувань "кеш'ю" та використовувати їх, повертаючи гроші за обрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за допомоги бонусів, складає усього 50 грн.