bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 03 Feb 2020 - 12:02

cashback

Обирай новий кешбек та розіграші від Альфа-Банку й програми винагород Cash’U CLUB

Лютий цього року особливий – плюс один день! А для клієнтів Альфа-Банку Україна - це ще один додатковий день, щоб скористатися новими категоріями з підвищеним кешбеком у програмі винагород Cash’U CLUB. Перелік категорій традиційно оновлено 1 числа, а разом з ними й перелік доступних розіграшів та акційних пропозицій. Час обирати! 

Щоб ознайомитися з пропозиціями лютого та обрати категорії з підвищеним кешбеком, необхідно зайти до розділу Cash’U CLUB у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Залежно від статусу у програмі, клієнт зможе обрати від 2 до 5-ти таких категорій.

Також учасники Cash’U CLUB можуть взяти участь у розіграшах крутих подарунків. Вони теж особливі, адже лютий найромантичнійший місяць, і наша підбірка якраз натхненна Днем закоханих:

- продукція від «яблучного» бренду: три смарт-годинники та «одинадцятий» смартфон;

- відпочинок на двох у Radisson Blu Resort Bukovel 5*;

- квитки на «Вечір прем’єр» з Катею Осадчею;

- сертифікати на покупки у магазині ювелірного бренду Pandora;

- вечеря у одному з ресторанів мережі Gastrofamily;

- 20 літрів пального від АЗК GLUSСO та сертифікати на 500 грн від liki24.com.

Для цього необхідно зайти до розділу Cash’U CLUB «Використати бонуси» у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine та взяти участь у розіграші бажаних подарунків!

Окрім цього, Cash’U CLUB разом з партнерами підготував вигідні «Акційні пропозиції». Максимальний кешбек 20% ви отримуєте на замовлення через сервіс доставки ліків Liki24.com, а також на придбання пакету від Sweet TV.

Разом з ELDORADO створили вигідну акційну пропозицію поціновувачам нових гаджетів та трендової техніки – 5% кешбеку на покупки у магазинах мережі побутової техніки та електроніки. Автомобілістам ми приготували 5% кешбеку при оплатах на АЗК GLUSCO. І ще одна новинка   спільна акція з сайтом Pokupon! При оплаті купонів на знижку карткою Альфа-Банку отримуєте до 20% кешбеку на свій рахунок у Cash’u CLUB.

Щомісяця з Cash’U CLUB клієнти Альфа-Банку можуть накопичувати необмежену суму кешбеку, а повертати назад на картку до 5000 грн. Тому не гайте часу, заходьте в Alfa-Mobile Ukraine та обирайте для себе нові вигоди від Cash’U CLUB!