bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 01 Jul 2019 - 10:07

cashback

Липень - офіційно місяць тусовок!

Залишаємо найтоповіші категорії Cash`U червня – АЗС, Кіно та театри, супермаркети, ресторани та кафе! Та ще й підвищуємо % кешбеку по деяким з них ;)

Крім того, у липні отримуйте кешбек за покупки залізничних та автобусних квитків, готелів та круїзних ліній!

З новими підвищеними категоріями учасники програми можуть повернути до 20% витрачених коштів. Залежно від клубного статусу можна обрати від 2 до 5 категорій, по яких передбачено підвищений кешбек.

А ще!

Вигравайте подарунки, обмінюючи кешбек Cash`U на участь у розіграшах таких, як: 1000 Cash`U, 20 літрів бензину, 5% кешбеку на авіа- та залізничні квитки, екшн-камера Xiaomi і найспекотніший подарунок - Сертифікат 70 000 грн на відпустку. У додатку Alfa-Mobile Ukraine більше можливостей, заходь та обирай!

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з карткою Альфа-Банку Україна, потрібно:

•    Встановити/оновити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;

•    Обрати категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси»;

•    Розраховуватися карткою якомога частіше і обмінювати бонуси Cash`U на реальні кошти.

Нагадаємо, що категорії СУПЕРбонусів оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash`U CLUB в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Там же учасники програми можуть бачити історію нарахування Cash`U та використати їх, повертаючи гроші за обрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за рахунок бонусів, складає 50 грн., а максимальна 5 000 грн.

Детальніше з умовами та правилами програми Cash`U CLUB можна ознайомитися на сайті програми.