bg_gray

Новини 01 Oct 2019 - 14:10

cashback

Кешбек проти осінньої туги

Жовтень може легко зіпсувати настрій. Аби сірість осені не мала над тобою влади, розганяй сум подарунками від Cash’U CLUB.

На початку кожного місяця ми представляємо нові категорії покупок із підвищеним кешбеком. Відкривай на смартфоні додаток Alfa-Mobile Ukraine. Обирай свої СУПЕРбонуси жовтня у розділі Cash’U CLUB, а нижче дивись список акційних пропозицій.

Оціни, наприклад, як зручно подорожувати осінню. Людей менше — кешбек більше.  У жовтні Cash’U CLUB поверне 500 гривень за купівлю туру вартістю від 12 000 гривень на сайті Farvater.travel. Мандруєш автомобілем? Заправляйся на GLUSCO і отримуй 10% кешбеку. Не знаєш, куди їхати? 10% кешбеку чекають на тебе у найкращих готелях мережі Reikartz: «Reikartz Карпати», «VitaPark Сонячний Прованс», «Vita Park Станіславський Яремче», «Reikartz Поляна».

Відчуй, як приємно осінню лишатися на дивані. До кінця року повернемо 20% від кожної оплати в онлайн-кінотеатрі SWEET TV. Перший місяць перегляду коштує там лише 1 гривню.

 Розраховуйся карткою Альфа-Банку якомога частіше. Зароблені бонуси Cash’U обмінюй на реальні гроші або зроби ставку в розіграші пального, навушників, тримера і топового смартфона.