bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 29 Nov 2019 - 16:11

cashback

Кешбек до свят від Cash’U CLUB

Грудень – це вже свято! Погодьтесь, нібито все як завжди, але відчуття, що диво от-от станеться, посилюється.

Програма винагород Cash’U CLUB хоче підтримати різдвяно-новорічну атмосферу своїми подарунками. У грудні ми приготували для вас багато вигідних цікавинок.  Отже, пропонуємо такий план дій.

Спершу 1 грудня, щоб не втратити жодної вигідної покупки, заходьте до розділу Cash’U CLUB в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine та обирайте категорії з підвищеним кешбеком «Мої СУПЕРбонуси». Залежно від статусу у програмі, ви зможете обрати від 2 до 5-ти таких категорій.

А далі переходьте до розділів  «Акційні пропозиції» та «Виграти подарунок».

У грудні ви можете взяти участь у десяти розіграшах. Подарунки тут більш ніж новорічні:

- «яблучні» бездротові навушники,

- ігрова приставка Sony playstation 4 pro 1tb,

- снігокат Stiga Classic,

- кавоварки Delonghi EC 685,

- сертифікат на відпочинок номіналом 50 000 грн.

Є й більш побутові, що підтримають у щоденних витратах, – 20л пального на АЗК Глуско, кешбек 5% у категорії «Кафе та ресторани», 1000 бонусів Cash’U.

Та це ще не все! Також продовжуються найактуальніші акції. Серед них є й новинка – партнерство з сервісом доставки ліків – Liki24.  Не хочеться, звичайно, щоб свято затьмарила хвороба, однак ви матимете можливість замовити ліки додому з кешбеком 10%!

Щомісяця з Cash’U CLUB ви можете накопичувати необмежену суму кешбеку, а повертати назад на картку до 5000 грн. Тому не гайте часу, заходьте у Alfa-Mobile Ukraine та обирайте для себе нові вигоди від Cash’U CLUB!

Всіх гарних свят!