bg_gray_1920 bg_gray_1024 bg_gray_768 bg_gray_375

Новини 26 Nov 2020 - 11:11

cashback

Чорна п'ятниця – кешбек на повну!

Шопінг у Чорну п'ятницю – це вже свято, адже можна порадувати себе вдалими покупками і придбати все, що хотілося, і навіть трохи більше. Але яке ж свято шопінгу без найцікавіших пропозицій від Cash'U CLUB? Лови добірку акційних кешбеків, які стануть відмінним подарунком до твоєї «великої закупівлі».

Кешбек 25000 гривень від Альфа-Банку. З карткою Red Masterсard® традиційна Чорна п'ятниця стане Червоною – адже вона запалає від активного шопінгу. Лови свій допінг на шопінг – ми розіграємо кешбек до 25 000 грн за всі покупки, здійснені з 20.11.2020 до 03.12.2020 включно, і п'ятеро щасливчиків отримають назад всі витрачені на покупки суми.

На цьому круті кешбеки з нагоди Чорної п'ятниці тільки починаються. І це партнерські акції і гарантовані кешбеки!

Кешбек 10% на все в ROZETKA. Той випадок, коли кешбек можна отримати буквально за все. Тому що це все можна знайти на сайті ROZETKA. Оплачуй покупки на rozetka.com.ua карткою Visa з позначкою «продавець Rozetka» і 10% кешбеку твої.

Кешбек 5+5=10% від «Цитрус». Купівля гаджетів часто чекає свого слушного часу. І він настав! З нагоди «Чорної п’ятниці» для власникiв карт Mastercard до дiючоï Акцiï в «Цитрус» даруємо додатковi 5% кешбэку за кожну покупку! Разом - всi 10%. Плати карткою Masterсard від Альфа-Банку Україна в будь-якому магазині мережі «Цитрус» по всій Україні або на сайті www.citrus.ua та отримуй свій кешбек в Cash'U CLUB.

І ще багато інших кешбеків. Вони теж стануть тобі у нагоді для великих і маленьких покупок у Чорну п'ятницю:

- кешбек 10% у магазинах і на сайті ТМ Conte,

- кешбек 10% на прокат і купівлю фільмів на MEGOGO,

- кешбек 10% в онлайн-магазині і шинних сервісах «Твоя шина»,

- кешбек 10% на сайті EVA.UA,

- кешбек 7% на замовлення у сервісі Liki24.com,

- кешбек 5% для оплати на АЗС Glusco,

- кешбек 5% на покупки в мережі електроніки та аксесуарів «Цитрус»,

- 50 бонусів Cash'U на замовлення в Zakaz.ua.

 Бажаємо тобі ідеальної Чорної п'ятниці!