bg_gray

Новини 02 Oct 2019 - 12:10

cashback

Cash’U CLUB рятує від осінньої хандри

Жовтень має свій особливий смак та настрій.  У ньому є місце й затишним вечорам з чашкою какао, й прогулянкам та подорожам серед неймовірних золотих пейзажів. А щоб осіння хандра не мала жодною шансу зіпсувати ваш настрій, Cash’U CLUB  приготував ще й круті подарунки. 

1 жовтня обов’язково оберіть категорії покупок з підвищеним кешбеком. Оновлений список уже доступний у Alfa-Mobile Ukraine, розділ Cash’U CLUB – «Мої СУПЕРбонуси».

Акційні пропозиції зацікавлять подорожуючих або ж тих, хто тільки планує відпустку. Cash’U CLUB дарує 500 грн кешбеку у акції від сервісу покупки турів онлайн  Farvater за умови оплати туру на суму від 12 000 грн. Або ж просто заправляйте повний бак з картою Альфа-Банку на АЗК GLUSCO, отримуйте 10% кешбеку та вирушайте з друзями мандрувати по осінній Україні.

Про готелі ми теж подбали. Даруємо 10% кешбеку за оплати у чотирьох найкращих готелях мережі Reikartz – «Reikartz Карпати», «VitaPark Сонячний Прованс», «Vita Park Станіславський Яремче», «Reikartz Поляна».

Для тих, хто віддає перевагу перегляду новинок кіно у атмосфері домашнього затишку, – акція від SWEET TV. Маєте можливість отримувати 20% кешбеку від Сash'U CLUB за кожну оплату до кінця року. Вартість підключення для нових клієнтів SWEET TV усього 1 гривня за перший місяць.

Традиційно нагадуємо, що завдяки підвищеним категоріям та акціям Cash’U CLUB ти можеш повернути на картковий рахунок до 20% витрачених коштів. Або ж використати зароблений кешбек для участі у розіграшах, щоб виграти  сертифікат на 20 літрів пального на АЗК GLUSCO та омріяний яблучний смартфон!

Звертаємо увагу, що категорії «СУПЕРбонуси» оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash’U CLUB у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Там же учасники програми можуть знайомитись з умовами акцій, бачити історію нарахування бонусів Cash’U та використати їх, повертаючи гроші за обрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за рахунок бонусів, складає 50 грн, а максимальна 5 000 грн.

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна, потрібно:

- встановити/оновити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;

- обрати категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси»;

- брати участь у акціях;

- розрахуватися карткою якомога частіше і обмінювати бонуси Cash’U на реальні гроші.

* нарахування бонусів здійснюється на покупки від 2 грн = 0,01 бонус.
Детальніше з умовами та правилами програми Cash’U CLUB можна ознайомитися на сайті
програми https://cashuclub.com.ua/